Hakkımızda


"Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız ...

"Yapışkan Andız Otuyla tesadüfen tanıştık ve mucizesine inandık.

Bu otun sayesinde hastalığını yendiğini söyledi. Oldukça sağlıklı gözükmesi bizi şaşırtmıştı. Bunun üzerine LÜtfi Acet Amcamızdan ve Hasan Alemdar Amcamızdan topladugumız bilgilerle  bitkilerden anlayan arkadaşlarımızla bilgi alışverişi yaptık. Ve yapışkan andız otunun şifalı olduğuna inandık. Başta kendimiz için topladığımız otları çevremizle de paylaştık, ve bizzat kendim günlük olarak  içmeye başladım  zaman içinde yapışkan andız otuna inancımız daha da arttı. Akhisar'ın ovalarından  yaylalarından topladığımız ve doğal sürecine uygun, titizlikle toplayıp kuruttuğumuz yapışkan andız otlarını artık daha geniş bir çevreye ulaştırıyoruz.

Vicdani uyarı:

Biz Akhisar Kanser Otu  olarak Yapışkan Andız Otunu toplayıp paketliyor ve sipariş verenlere gönderiyoruz. Bunun dışında bir tıbbi danışmanlık verebilecek yetkinliğimiz maalesef yoktur. Bunu açık olarak belirtmek bizim vicdani sorumluluğumuzdur. Kimseye yetkinliğimiz olmayan konularda ümit vermek istemeyiz. Sizlere de bu konuda dikkatli olmanızı öneririz.

Bununla birlikte, yapışkan andız ile ilgili yerli ve yabancı birçok kaynaktan ve bu bitkiyi kullananlardan edindiğimiz birçok bilgi var. Bunlara dayanarak bu bitkinin bahsedilen hastalıklara karşı faydası olduğuna biz inanmaktayız. Burada topladığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Siz de kendiniz için gerekli araştırmayı yaparsanız ikna olacağınıza inanıyoruz.

 

Bu bitki İsrail'de ilaç sanayiinde ham madde olarak da kullanılmaktadır. Bazı araştırmalarda kanser hücrelerini öldürücü etkisi olduğu gösterilmiştir. Ve birçok kanser hastası, bu otu kullanıp faydasını gördüğünü söylemektedir.

 

Umarız yapışkan andız ile veya başka bir yöntemle şifanızı bulursunuz.

 

Toplama

 

Yapışkan andız otu, adı üstünde, bol reçineli ve yapışkan bir bitkidir. Ayrıca bu bitki genellikle yol kenarlarında yetişmektedir. Bu sebeple çevredeki toz, kir ve araba egzozundan çıkan çeşitli maddeler kolayca üzerine yapışır ve sağlıksız bir hale gelebilir.

Dolayısıyla yapışkan andız otunun nereden toplandığı çok önemlidir!

 

Biz, Akhisar Kanser Otu  olarak bu bitkiyi Akhisar'ın Ovalarından yaylalarından, genellikle dere yatakları, dağlık ve araba yollarına uzak bölgelerden toplamaktayız.

 

Kurutma

Yapışkan andız otunun nasıl kurutulduğu çok önemlidir. Bitkinin etkisini uzun süre muhafaza edebilmek için doğru yöntemlerle kurutulması şarttır!

Daha hızlı kurutma amacıyla güneşte veya ısı uygulayarak (fırında vb.) kurutulması yapışkan andız otunun etkisini azaltmaktadır.

Ayrıca bitkinin yeterince kurutulmaması da raf ömrün kısalır ve hızla etkisini kaybetmesine sebep olur.

 

Biz, Akhisar Kanser Otu

 

Paketleme

Akhısar Kanser Otu  kurutulan yapışkan andız otları ideal nem seviyesine geldiğinde hava almaz poşetlerle paketlenir. Bu sayede taşınma sırasında paketlerin içine toz vb girmez, aşırı nemli veya kuru havalara maruz kalıp özelliğini yitirmez, uzun süre dayanır.  olarak topladığımız yapışkan andız otlarını geleneksel kurutma yöntemleri ile en yüksek etkiye sahip olacak şekilde kurutmaktayız.

 

"Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız ...